Zapisy


  Czy przyjmujesz na stałe leki?

  NieTak

  Czy byłeś już na KDM

  NieTak

  Po przybyciu na wydarzenie do Sanktuarium zgłoś swoją obecność w rejestracji. Tam otrzymasz identyfikator, śpiewnik i szczegółowy plan KDM-u z listą warsztatów.

  W punkcie rejestracji należy dokonać opłaty za udział w spotkaniu. Opłata minimalna wynosi 250 zł. Zachęcamy również do zakupienia oficjalnej koszulki KDM już w dniu rejestracji w cenie 40 zł.

  Opłata obejmuje:
  - noclegi (w pokojach z pościelą i dostępem do łazienek),
  - pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje i słodkie desery:)),
  - ubezpieczenie,
  - pakiet uczestnika (identyfikator, śpiewnik, upominki) itd.

  Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia zgłoszenia w przeciągu 4 dni potrzebne dane prosimy wysłać na adres: kdmczerna@gmail.com.
   

  Wskazówki dojazdu

  Z Dworca Głównego PKP w Krakowie odjeżdżają pociągi do Krzeszowic co około 40 minut. Z Krakowa można dostać się również busem, który odjeżdża z ul. Ogrodowej. W Krzeszowicach z dworca autobusowego odjeżdżają busy do Czernej (zazwyczaj 2-3 razy na godzinę). W busie warto poprosić kierowcę, by powiedział Ci, kiedy powinieneś wysiąść, tak aby mieć jak najbliżej do klasztoru. Po dojechaniu do Czernej, trzeba jeszcze iść około 10 min drogą prowadzącą do klasztoru. Cały odcinek z Krzeszowic do Czernej można też pokonać pieszo. Trasa zajmuje około 50 min spokojnego marszu. Mamy nadzieję, że dotrzesz bez problemów na miejsce.

  Zapisz się