Świadectwa uczestników

Drodzy Bracia! Dziękuję za możliwość przebywania na KDM. Dla mnie były to pierwsze takie rekolekcje. Niezwykły czas, niezwykłe przeżycie. Mam nadzieję przyjechać tu za rok (na dłużej niż tylko weekend). Znajomi mieli rację, w Czernej dzieją się prawdziwe cuda !  Z Panem Bogiem.

Ania

Jestem zauroczona gościnnością Sióstr i Braci, ich miłością do nas. Każdy najmniejszy gest jest wypełniony miłością do Boga i ludzi i za to DZIĘKUJĘ! Czułam się tu jak w domu –jesteście kochani !!! Wyjeżdżam stąd z odpowiedzią na pytania które mnie nurtowały, bardzo owocny czas. Każda rozmowa z siostrami ubogacała. Niczego bym nie zmieniła i nie dodała, bije stąd ogrom miłości Maryi i Jezusa.

Basia

Rekolekcje pomogły mi w ciszy zastanawiać się nad pytaniami, które stawiałem Bogu przed wyjazdem . Spotkanie z drugim człowiekiem podczas warsztatów i z Jezusem w cichej adoracji, dały mi jakby nowe światło w spojrzeniu na samą siebie i swoje życie. Bardzo cieszę się, że mogłam tu przyjechać. Dziękuję za to że bracia i siostry otwierając bramy swojego Klasztoru pomagają innym przybliżać się do Jezusa.

Uczestniczka

Kochani Bracia! Czas rekolekcji był dla nas bardzo owocny. Szczególnie dobrym czasem był dla nas czas spowiedzi – bardzo oczyszczającej i uwalniającej, oraz bardzo solidne przygotowanie do niej. Nauka jaką otrzymaliśmy doskonale „wpisała się” w potrzeby naszych dusz. Niewątpliwie była to Łaska Boża (O. Paweł Hańczak i O. Noe) Kolejny rewelacyjny element – konferencje i ich tematyka: solidna treść, która skonfrontowała nasze problemy duchowe. Wiele pytań otrzymało swoje odpowiedzi. Bardzo dobrym pomysłem były warsztaty i ich rozległa tematyka

Ola i Robert

Zapisz się